Санаторій Джерело місто Трускавець

Курорт Трускавець розташований на північному схилі Карпат. Клімат помірно-теплий, вологий. В осінньо-зимовий період спостерігається коливання температури і вологості повітря.

Трускавець розташований так, що на його території зосереджені різні Типи мінеральних вод для внутрішнього і зовнішнього застосовування, озокерит, а також сприятливі екологічні фактори. Все це створює можливість для комплексного лікування хворих з захворюваннями нирок і сечовивідних шляхів та шлунково-кишкового тракту.

Всі приміщення санаторію розташовані під одним дахом. А це дає можливість приймати лікувальні процедури прямо на місці, не покидаючи санаторій. Важливим фактором являється прийом мінеральних вод, таких як: "Нафтуся", мінеральні джерела №2, №3, №13, які знаходяться в бюветі мінеральних вод, який розташований поблизу. Важливо не переохолоджуватися після процедур, а особливо в осінньо - весняний період, а цьому сприяє розміщення лікувального корпусу в одному приміщенні санаторію. Тому, цілюще та чисте повітря, чудові краєвиди, екологічно чисті лікарські трави зроблять відпочинок приємним, радісним та корисним для Вашого здоров'я.

Це санаторій, де не тільки лікуються, а й добре відпочивають, займаються спортом, весело проводять дозвілля.

Колектив санаторію, в якому працюють висококваліфіковані медичні та педагогічні працівники, без перебільшення, вкладає в оздоровлення дітей всю свою силу і душу.

Девіз нашої роботи - "У здоров'ї дітей - майбутнє України".