Рівненські підприємства шитимуть маски

301 тис. грн. планують виділити депутати Рівненської обласної ради комунальному закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф».Як пояснив на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків перший заступник голови РОДА, депутат обласної ради Юрій Благодир, за ці кошти будуть проведені розрахунки з тими підприємствам області, які в найближчі дні шитимуть марлеві пов’язки.

«Виконувати цю роботу погодилися 18 підприємств Рівненщини, - зазначив Юрій Благодир. – За добу вони можуть виготовити 45 тисяч масок. Це будуть марлеві, а не одноразові пов’язки, якими насамперед ми забезпечуватимемо хворих І категорії. Наголошую, їх шитимуть виключно для безкоштовної роздачі!» Юрій Благодир також нагадав, що Рівненщина вже отримала 150 тисяч одноразових пов’язок, і вони вже роздані в медичні заклади області. Мінімальна ж потреба області – 350 тисяч. За словами Юрія Благодиря, для пошиття марлевих пов’язок було розпломбовано 120 тисяч квадратних метрів марлі, яка знаходилася в резерві на випадок подібних ситуацій.
У зазначених 301 тис.грн. – 50 тис.грн. це кошти, які пропонується виділити з резервного фонду обласного бюджету, решта – гроші, які рекомендується перерозподілити в межах капітальних видатків галузі охорони здоров’я.

Немає коментарів. Ваш буде першим!